İş İlanları

Yaratıcı ve kalıcı çözümler sunan kurumsal kimliğe sahip bir yönetim danışmanlığı şirketi olan Xenovo olarak, genç, yaratıcı beyinlerin uluslararası iş ağında gelişip özgürce düşünebilecekleri bir kültürü teşvik ediyoruz. Türkiye, Kuzey Kıbrıs, Almanya, Avusturya'da faaliyet gösteren, ve ABD'de küresel varlığımız, ekip üyelerimize çeşitli projelerde yer alma, çeşitli iş ortamlarını kavrama ve uluslararası müşterilerle işbirliği yapma fırsatı sunuyor. Şimdi bu yolculukta sana da yer var.

Tam Zamanlı
Yarı Zamanlı

Stajyer

Kendi uzmanlığınla başvur!

Xenovo’nun yolculuğunda kendi izini bırakmak isteyen yeteneklere kapılarımızı açıyoruz. Becerilerinin ve yaratıcılığının Xenovo’daki yerini birlikte keşfedelim. Uzmanlığın ne olursa olsun, bizi yeteneklerinden haberdar etmek için iş başvurunu buradan yapabilirsin. Belki de aradığımız kişi sensin!

Tam Zamanlı

Frezya Otel Müdürü

Üsküdar'da yeni açılan otelimiz Frezya Hotel, misafirlerimize en yüksek kalitede konfor ve hizmet sunmayı hedeflemektedir. Büyüyen ekibimize katılacak deneyimli ve dinamik bir Otel Müdürü arıyoruz.

Tam Zamanlı

Otel Resepsiyon Görevlisi

Mükemmel iletişim becerilerine, sıcak bir tavra sahipseniz ve misafirlerimize vaat ettiğimiz unutulmaz konaklama deneyiminde sizin yeteneklerinizin de bir yeri olduğunu düşünüyorsanız Otel Resepsiyon Görevlisi ilanımıza başvurmayı ihmal etmeyin.

Tam Zamanlı

Ofis Koordinatörü

Ofis Koordinatörü pozisyonunda, ofisin günlük iş akışını yönetmek, üst yöneticiye raporlama yapmak, iletişimi sağlamak ve idari işleri yerine getirmek için İngilizce bilen ve çok iyi organizasyon yeteneğine sahip adayları arıyoruz.

Stajyer

Ofis Asistanı - Stajyer

Şu anda ekibimiz bünyesinde Ofis Asistanı Stajı pozisyonu için hevesli ve kendini işine adamış bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Uluslararası bir şirkette kendi kariyer fırsatını yaratmak için stajyerlik programımız tam sana göre.

Tam Zamanlı

Junior Satış Temsilcisi

Şirketimizin uluslararası projeleri için ilk temas noktası olarak çalışacak, Almanca bilen ve yaratıcı bir çalışma ortamında gelişmeye açık bir Genç Satış Temsilcisi arıyoruz.

Tam Zamanlı

Satış Temsilcisi

Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere bir çalışma arkadaşı arıyoruz. Bu pozisyonda, potansiyel müşterilerle iletişim kurma ve satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğuna sahip olacaksınız.

Tam Zamanlı
Yarı Zamanlı

Misafir Hizmetleri Temsilcisi

Misafir Hizmetleri Temsilcisi pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Bu rolde, konukların check-in/check-out işlemlerini yönetme, rezervasyonlarla ilgilenme ve misafir memnuniyetini sağlama sorumluluğunu üstleneceksiniz.