Xenovo'da benzersiz bir konuk deneyimi sunmaya inanıyoruz ve bu taahhüdümüz Konaklama Yönetimi departmanımızın titiz çalışmasına yansıyor. Ekibimiz, her dairenin yalnızca kalınacak bir yer değil, aynı zamanda evden uzakta konforlu ve bakımlı bir ev olmasını sağlamak için çalışıyor. Konuklarımızın konaklama kalitesini artırmaya odaklanmış departmanımız, temizlik ve bakım işlerinin planlanıp özüme kavuşturulmasından, misafir hizmetleri ekibimizle koordine halde çalışmaya kadar pek çok ayrıntının yer aldığı önemli ve geniş kapsamlı bir iş tanımıyla çalışıyor.

Her türlü konuk sorununa hızlı yanıt vermemiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla gurur duyuyoruz. Kaliteli konaklama, keskin bir gözden daha fazlasını, uzman koordinasyonu gerektirir. Departmanımız, dairelerimizdeki her ürün, hizmet ve tesisin yüksek kalite standartlarımızı karşılamasını sağlar. Dairelerimizi düzenli olarak denetliyor ve güncel bir envanter listesi tutuyoruz. Bu uygulama, yenileme süreçlerini takip etmemizi ve dairedeki her şeyin işlevsel ve güncel olmasını sağlamamızı mümkün kılıyor. Varış öncesi hazırlıklardan konaklama sonrası geri bildirimlere kadar, konaklamanızın her yönünün mükemmel bir şekilde düzenlendiğinden emin olmak için Konaklama Yönetimi ve Misafir Hizmeti ekibimiz birlikte ve uyum içinde çalışır.

business-icon
Misafir Hizmetleri

Konaklama sektörünün dinamik ve hızlı büyüyen dünyasında, birçok büyük şirkete danışmanlık ve organizasyon desteği sağlayan Xenovo, bunu uluslararası iş ortamının özgürlüğü ve açıklığı içinde gelişen genç ve yaratıcı bir ekiple başarıyor. Misafir hizmetlerini yönetme yaklaşımımız, şirketimizde yarattığımız özgür ve yaratıcı atmosferi yansıtmaktadır.

Mükemmel misafir hizmetleri sunmak, misafir memnuniyetinin dijital dünyada olumlu yorumlara dönüşmesi ve şirketinizin güçlü bir itibar kazanması için çok önemlidir. Ekibimizin çözüm odaklı enerjisini ve çok kültürlü yapısını bu alanda mükemmelleşmek ve olağanüstü misafir ilişkileri hizmetleri sunmak için kullanıyoruz. Xenovo, konaklama sektöründeki deneyimi sayesinde, Blue Palm ve iştiraklerine tüm konaklama boyunca misafir ilişkileri stratejileri ve organizasyonel destek sağlıyor. Misafirlerin konaklama öncesi ihtiyaçlarını planlıyor, konaklama sırasında 7/24 hayatlarını kolaylaştırıyor ve harika bir konaklama deneyimini hiçbir aşamada şansa bırakmıyoruz. Bu organizasyon gücünü ise yeni fikirleri ve uluslararası bakış açılarını teşvik eden bir çalışma ortamı yaratarak, stratejilerimizin her zaman yeni ve evrensel olmasını sağlayarak başarıyoruz.