business-icon
Satış Uzmanlığı

Xenovo, konaklama sektöründe faaliyet gösteren şirketlerine ve iş ortaklarına kısa, orta ve uzun süreli konaklamalar için tam donanımlı, merkezi konumlu daireler sunma konusunda uzmandır. Operasyonlarımızın merkezinde genç, sektörel uzmanlığa ve stratejik zihniyete sahip bir ekip olan Satış Departmanı yer almaktadır.

Bu departman, genişlememiz için potansiyel şehirlerde kapsamlı, bölge bölge pazar araştırması yürütmek, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan dairelerimizi kısa, orta ve uzun vadeli planlarla fiyatlandırmak gibi pek çok önemli konuda şirketimizin yönünü belirler. Xenovo’nun konaklama sektöründe faaliyet gösteren şirketlerimizin mülk portföyü, turistik ve merkezi konumlara ilişkin yüksek standartları karşılamanın yanı sıra aynı zamanda farklı misafir kitlelerinin benzersiz ihtiyaçlarına da uygun daireleri içerir.

Xenovo'yu diğerlerinden ayıran en önemli özellik, kökleri ekibimizin güçlenmesine ve yaratıcılığına dayanan kurumsal kimliğimizdir. Ekip üyelerimizin sadece çalışan değil, aynı zamanda yenilikçi ve karar verici oldukları özgür bir çalışma ortamı sağlamaya inanıyoruz. Bu anlayış, Satış Departmanımızın çalışma biçiminde açıkça görülmektedir. Ekip üyeleri kendi projelerini ve stratejilerini önerme ve yönetme özgürlüğüne sahiptir. Bu özerklik sadece güçlendirici değildir; müşterilerimiz için olağanüstü hizmet ve yenilikçi çözümlere dönüşen bir sahiplenme ve bağlılık duygusunu teşvik eder.