Xenovo yaratıcılığı, genç bir ekibin birlikte uyumlu ve özgürce çalıştığı bir çalışma ortamına dayanır. Her ekip üyesi masaya kendi bakış açısını ve yaratıcılığını getirme özgürlüğüyle çalışır. Çünkü Xenovo katı kurallar ve özgür düşünceyi kısıtlayan bir anlayışla değil, yaratıcılıkla güçlenmiştir. Grafik tasarım, içerik yazarlığı ve sosyal medya, kendi izimizi bıraktığımız en önemli yaratıcı alanlardır.

business-icon
Grafik Tasarım

Xenovo, şirketlerinin ve iş ortaklarının markalarına veya hizmetlerine görsel bir kimlik kazandırmak, giderek görselleşen dijital dünyada kendi yerini almak için genç ve yaratıcı ekibinin yetenekleriyle üretir. Göz alıcı bir logo tasarlamak, web siteleri için görsel tasarım, illüstrasyonlar, fotoğraf düzenleme ve daha fazlası, Xenovo grafik tasarım ekibi için bir iş değil, kalıcı bir yaratıcılık imzasıdır.

Xenovo yaratıcılığı, genç bir ekibin birlikte uyumlu ve özgürce çalıştığı bir çalışma ortamına dayanır. Biz, her bir projenin ihtiyaçlarını ve sektörün özelliklerini derinlemesine anlayarak, marka ve hizmetleri öne çıkaracak özgün tasarımlar üretiyoruz. Konaklama sektöründeki önemli uluslararası şirketlerin web siteleri ve logoları başta olmak üzere, hem kendi işlerimiz hem iş ortaklarımız için geleceğe “görünür” bir Xenovo izi bırakıyoruz.

İçerik Yazma

Xenovo, geleceği kendi kelimeleriyle yazıyor. Yaratıcı anlayışımızın özünü oluşturan içerik ekibimiz, hem Xenovo hem de iş ortakları için, özgün bir kurumsal kimlik ve özgün bir hikâye inşa ediyor. Özellikle konaklama sektöründeki uzmanlığımız, markaları ve web sitelerini ilgi çekici hikayelere dönüştürerek sağlam kurumsal kimlikler oluşturmamızı sağlıyor. Yaratıcılıkta sınır tanımayan genç ve dinamik ekibimiz, uluslararası her projeyi benzersiz yönüyle yansıtacak kelimeleri bulma ve bunları ilgi çekici içeriklere dönüştürme konusunda uzman.

Her markanın ya da her projenin anlatılmaya değer bir hikayesi olduğunun farkındayız. Bu yüzden Xenovo’daki anlayışımız, kelimelerden ilgi çekici, etkili, projenin dinamiklerine uygun evrensel içerikler yaratmaktır. İster şirketimizin ister ortaklarımızın projeleri için olsun, her göreve yeni bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve ürettiğimiz içeriğin yalnızca bilgilendirici değil aynı zamanda ilham verici olmasını sağlıyoruz. Çünkü iyi anlatılmış bir hikâyenin gücüne inanıyoruz.

business-icon
business-icon
Sosyal Medya

Xenovo'nun sosyal medya yönetimine yaklaşımı, arkasındaki ekip kadar dinamik ve yenilikçi. Yaratıcı, genç ekibimiz sadece sosyal medya hesaplarını yönetmekle kalmıyor; şirket kültürümüzün canlı ve çeşitli yönlerini sergileyen dijital bir anlatı hazırlıyorlar. Her gönderi, her hikaye Xenovo'da çalışmanın özünü yansıtacak şekilde titizlikle tasarlanıyor.

Sosyal medyanın sadece bir platform değil, bir etkileşim dili olduğu günümüz dijital çağında Xenovo, kurumsal kimliğini sosyal medyanın sınır tanımayan yaratıcılığı ile birleştiriyor. Her bir içerik, ofis hayatımızın, ekibimizin faaliyetlerinin ve yenilikçi projelerimizin canlı bir resmini çiziyor. Çünkü sosyal medyayı sadece markamıza bir ses vermek, kurumsal kimliğimizi güçlendirmek için değil, yaratıcılığa ve özgürlüğü her şeyin önünde tutan uluslararası bir şirketin nasıl göründüğünü, merak eden herkese göstermek için kullanıyoruz.